Haber

HÜDA PAR lideri Zekeriya Yapıcıoğlu’ndan HDP ve PKK’ya sert sözler

konuşmasına” Bismillahi velhamdülillahÖzgür Dava Partisi ( HÜDA PAR) Genel Lider Zekeriya Yapıcıoğlu, Önder Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi 18 Mart Çanakkale Caddesi’nde gerçekleştirildi. 897 Adet Afet Evi Temel Atma, 659 Adet Konut, 61 Dükkan Anahtar Teslimi TöreniPeygamberler diyarının şanlı şehrinde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle yaklaşık 1 saatte havalimanına varabildiklerini belirten Yapıcıoğlu, 14 Mayıs’ta oyların bu millete hizmet etmeye talip olanlara gideceğini bildirdi.

“FRANSALAR GİBİ, İNGİLİZLER GİBİ VEYA HİZMETLERİNİ YAPANLAR GİBİ ÜLKEMİZİ ARIYORSA…”

Yapıcıoğlu, Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen deprem ve ardından selden etkilenen Şanlıurfa’da yaraların hızla iyileştiğini belirterek, şöyle konuştu:

“Beş gün önce Şanlıurfa’nın şeref günüydü. 11 Nisan Şanlıurfalı kardeşlerimizin kafirleri yurtlarından çıkarmalarının 103. yıl dönümü. Şanlıurfa’nın baltası olacak. O emperyalistler Allah’ın izniyle bir daha bu topraklara göz dikemeyecekler, onlara göz yumanlar Urfalı kardeşlerimden oy ve yüzde alamayacaklar.”

“KÜRT, TÜRK, ARAP BİRLİKTE OLACAĞIZ”

Yumruk haline geleceklerinin altını çizen Yapıcıoğlu, şöyle devam etti:

“Bir olacağız, beraber olacağız. Kürtlerle, Türklerle, Araplarla olan bu birlik ve beraberlik imajını inşallah yurdun diğer bölgelerine de taşıyacağız. Ve tüm sorunlarımızı soğukkanlılıkla, akılla, kardeşlikle, adaletle çözeceğiz. daha güçlü bir temele oturtacağız. “Bir şekilde ayağa kalkacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu