Yaşam

Nilüfer Belediyesi çalışanları başarılarını ödülle taçlandırdı

İzmir’de 6.’sı düzenlenen Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması’na katılan Nilüfer Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü çalışanı Mustafa Yılmaz ödüllendirildi. Yılmaz çizdiği karikatürle yarışmada “Başarı Ödülü”nün sahibi oldu.

Nilüfer Belediyesi çalışanları, çeşitli alanlarda düzenlenen yarışmalarda bireysel başarılarıyla da dikkat çekiyor. Katıldığı tasarım yarışmalarında ödüller alan Nilüfer Belediyesi Planlama ve Proje Müdürlüğü çalışanı Mustafa Yılmaz, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Konak Belediyesi’nin İzmir Gazeteciler Cemiyeti işbirliğiyle düzenlediği 6. Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması’na katılan Mustafa Yılmaz, karikatür çalışmasıyla ödüllendirildi. Bu yıl “Demokrasi ve Özgürlük” temasıyla düzenlenen yarışmanın ödül töreni 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde İzmir’de gerçekleştirildi.

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmet Orhan, Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması Genel Koordinatörü Karikatürist Sadık Pala, siyasi parti, sivil toplum ve demokratik kitle örgütü temsilcileri, oda temsilcileri, muhtarlar ve diğerleri Davetlilerin katıldığı ödül töreninde dereceye girenlere ödülleri verildi.

6. Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması’nda “Başarı Ödülü”ne layık görülen Nilüfer Belediyesi çalışanı Mustafa Yılmaz, ödülünü İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmet Orhan’ın elinden aldı.

Ödül gecesinde Pozitif Canlı Proje seti de verdiği konserle konuklara keyifli dakikalar yaşattı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

hasanbeylihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu