Haber

Rıdvan Dilmen TFF’yi canlı aradı: Bir an önce açıklayın

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş Ümraniyespor’un çabası TV8.5 ekranlarında 2 golle beğeni topladı. Önümüzdeki dönemde teknik direktör ve yönetim değişikliği olmayacağını düşünen Dilmen, asıl planlamanın yapılabilmesi için TFF’den yabancı kuralıyla ilgili net bir açıklama yapmasını istedi.

“YABANCI KONU AÇIKLANMALIDIR”

Dilmen yaptığı açıklamada, “TFF’yi arıyorum, bir an önce bu yabancı numara meselesini açıklamaları gerekiyor. Ligler arası mesafe çok dar, ligi şimdi planlayın. Dört büyüklerin toplam 120 milyon doları var. İyi bir planlama yapabilmek için bu yurt dışı konusunu bir an önce anlatmalarında fayda var” dedi. ifadeleri kullandı.

“YANLIŞ TRANSFERDEN KAÇINMAK İÇİN BUNU YAPMALILAR”

Dilmen de, “Nasıl olduğunu anlatayım, dört büyükler muhtemelen önümüzdeki dönemde bire bir teknik direktörlerle devam edecek. Beşiktaş bu kadar, Trabzonspor yeni hoca aldı, İsa şu an Fenerbahçe’de kalacak gibi. ,Galatasaray şampiyon olursa şampiyon kalacak.Yönetimler muhtemelen bire bir kalacak.Takımlarda.Peki yönetim tamam hocalar tamam oyuncu durumları kesinlikle yeterliyse bunu yapmaları lazım. Yanlış transferlere sebebiyet vermemek için.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu